
На полях регіону фіксують високу якість майбутнього врожаю. Місцеві господарства вже вийшли на фінішну пряму в підготовці техніки та організаційних заходах перед початком збору ранніх зернових і озимого ріпаку.
Таку інформацію оприлюднила Вінницька обласна військова адміністрація.
Оцінки фахівців оптимістичні: стан озимих переважно добрий та відмінний. Аграрії завершують останні приготування, адже врожай на Вінниччині цього року формується гідний, — зазначають у повідомленні профільні служби.
Стрімке дозрівання озимого ячменю свідчить про наближення збору врожаю. Культура вже досягла фази воскової стиглості. Це означає – жнива розпочнуться зовсім скоро.





Немає коментарів