У Вінниці викрили чергове незаконне сміттєзвалище

Мешканець влаштував стихійне звалище будівельного сміття на одній із вулиць міста. Порушника викрили інспектори муніципальної служби під час обстеження території біля житлового будинку №37 на вулиці Гонти. На правопорушника оперативно оформили адміністративний протокол.

Про інцидент повідомили, посилаючись на офіційні дані від Муніципальної варти м. Вінниця.

У Вінниці викрили чергове незаконне сміттєзвалище

За результатами перевірки на причетну особу склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста, — йдеться у повідомленні.

Муніципальна варта наголошує: будівельні відходи заборонено викидати будь-де. Їх необхідно вивозити виключно до спеціально облаштованих локацій. Дотримуйтесь правил та бережіть чистоту громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *