
Мешканець влаштував стихійне звалище будівельного сміття на одній із вулиць міста. Порушника викрили інспектори муніципальної служби під час обстеження території біля житлового будинку №37 на вулиці Гонти. На правопорушника оперативно оформили адміністративний протокол.
Про інцидент повідомили, посилаючись на офіційні дані від Муніципальної варти м. Вінниця.

За результатами перевірки на причетну особу склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста, — йдеться у повідомленні.
Муніципальна варта наголошує: будівельні відходи заборонено викидати будь-де. Їх необхідно вивозити виключно до спеціально облаштованих локацій. Дотримуйтесь правил та бережіть чистоту громади.




Немає коментарів