Ветеранські родини на Вінниччині пройшли курс психологічного відновлення

Третій ретрит у межах ініціативи «Сила двох» зібрав у Хмільнику десять подружніх пар, що пройшли випробування війною. Разом із фахівцями вони вчилися відновлювати втрачену близькість та довіру.

Про подію, що відбулася 21 червня, повідомляє Telegram-канал Вінницької ОДА.

На базі санаторію в Хмільнику зібралися родини ветеранів із Тульчинської, Немирівської, Городківської, Дашівської та Теплицької громад, — зазначено в офіційному повідомленні.

Паралельно обговорили майбутнє мережі фахівців для супроводу ветеранів та діючі програми підтримки на регіональному і державному рівнях.

Ветеранські родини на Вінниччині пройшли курс психологічного відновлення

Проєкт орієнтований на подружжя, чиє життя було ускладнене пораненнями, тривалим лікуванням або полоном. Програма відновлення передбачає:

  • сімейну, індивідуальну та групову терапію;
  • тілесно-орієнтовані практики і спеціалізовані тренінги;
  • спільні фотосесії та арттерапію;
  • санаторні оздоровчі процедури.

Паралельно дванадцять психологів з громад області завершили восьмиденний курс щодо методів підтримки пар після травматичних подій, отримавши відповідні сертифікати.

Реалізацію проєкту «Сила двох» забезпечує ГО «УАЗЗ «Марлог-КАДУЦЕЙ» завдяки фінансуванню від Nova Ukraine. Головна мета ініціативи — допомогти парам у спільному оновленні та побудові гармонійних стосунків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *