
У міському будинку культури стартувала персональна виставка «Танок кольору» відомої майстрині Тетяни Куліш. Вона є членом Спілки дизайнерів України та Національної спілки художників.

Про подію повідомив Музей історії міста Козятина.
Експозиція демонструє акварельний живопис — він легкий, прозорий, проте надзвичайно глибокий та емоційний. Кожне полотно випромінює любов до природи та спробу авторки відшукати гармонію між людиною і Всесвітом, — зазначають організатори.


Ця виставка покликана стати острівцем спокою серед буденних справ. Відвідувачам пропонують зупинитися, насолодитися красою миті та відчути натхнення у простих речах через гру барв.
Відвідати захід можна з 16 червня по 16 серпня. Усіх бажаючих щиро запрошують зануритися у чарівний світ мистецтва художниці.





Немає коментарів